45 YILI AŞKIN TECRÜBE

1977’den beri gelen tecrübemiz tıbbi malzeme ve kozmetik sektörü alanında ithalat ile başlamıştır. 2006 yılında ise Kıbrıs’ta meslek eğitime başlayan kurumumuz sektörde ki ilk 2 yıllık güzellik okuludur. Köklü geçmişimiz ve yıllarca kazandığımız tecrübe ve bilgi birikimimizle, kuruluşumuzdan bu yana kozmetik sektörüne çok sayıda uzman kazandırdık. Bugün meslek hayatında yüksek kariyer hedeflerine ulaşmış ve sektörde başarıyla adından söz ettiren birçok işletme sahibi, kurumumuzdan mezun olmuştur. Bizlerden aldıkları nitelikli eğitimleri en verimli şekilde iş hayatına taşıyan birçok öğrencimiz gurur kaynağımız olmuştur. Mesleki eğitim sistemimiz öğrenci odaklı bir eğitim anlayışına sahiptir. Her zaman öğrencilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler bulmaya çalışmaktayız.

Birçok ülkeden gelen öğrencilerimize; güzellik uzmanlığı, kuaförlük, erkek berberliği, masaj ve tırnak teknisyenliği eğitimlerimizi vermeye devam ediyoruz. Ayrıca Türkçe, İngilizce, Rusça dersler vermekteyiz. Güzellikte bir fark yaratmak için sizi de Öngel Kozmetoloji ailesine bekleriz.

    • Eğitimlerimizde İngiltere merkezli, dünyaca tanınan VTCT ( Vocational Training Charitable Trust ) diploması verilmektedir.
    • Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı diploma vermekteyiz.